Ubezpieczenia na życie i zdrowie

TuiR Warta S.A zajmuje się ubezpieczeniami na życie już od lat.
Jest to priorytetowy produkt firmy i dlatego Warta przygotowała wiele rozwiązań ubezpieczeń na życie w zależności od potrzeb klientów.

 • WARTA OCHRONA, bardzo elastyczny produkt życiowy gdzie klient sam wybiera sobie zakres ochrony.
  Oferujemy:
  - zgon ubezpieczonego (również na bardzo wysokie sumy, oraz jako zabezpieczenie kredytu),
  - pakiet wypadkowy tj zgon, trwałe inwalidztwo, - pobyt w szpitalu w wyniku wypadku,
  - pakiet chorobowy tj. operacja, pobyt w szpitalu w wyniku choroby, poważne zachorowanie, niezdolność do samodzielnej egzystencji
  - dodatkowo gratis assistance medyczny
 • WARTA SPOSÓB NA RAKA, nowy produkt Warty, który jest rewolucją na rynku ubezpieczeń życiowych, Ma on zapewnić klientom pomoc w najtrudniejszym momencie życia i zapewnić środki na leczenia w przypadku diagnozy nowotworu. Świadczenie wypłacane w przypadku nowotworu złośliwego w stadium inwazyjnym może wynieść nawet 200 000 zł. Wypłata następuje w terminie 21 dni od daty dostarczenia kompletu dokumentów.
 • WARTA POSAG - to program oszczędnościowo-ochronny, skierowany do rodziców, dziadków i wszelkich innych osób, które chcą zapewnić dziecku finansowe bezpieczeństwo.
 • WARTA DLA CIEBIE I RODZINY to oferta skierowana do osób, które chcą zabezpieczyć siebie oraz swoją rodzinę przed szeregiem różnych nieprzewidzianych okoliczności życiowych.
  Jest to produkt o konstrukcji ubezpieczenia grupowego, który zapewnia również wypłatę w przypadku urodzenia dziecka czy śmierci rodziców.
 • UBEZPIECZENIE GRUPOWE - oferujemy ubezpieczenia pracowników w zakładach pracy. Oferta grupowa jest możliwa już od 3 osób
Masz pytania?
Umów się na spotkanie
Preferowany termin
Preferowana godzina
Temat spotkania